Budujemy dla przyszłości

Osiedle domków w Wieliszewie

Lokalizacja

al. Solidarności, 05-135 Wieliszew

Gmina Wieliszew położona jest w środkowej części województwa mazowieckiego w widłach Wisły i Narwi, około 30 km od Warszawy.
Lokalizacja zapewnia dogodny i szybki dojazd do Centrum i innych dzielnic Warszawy zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją autobusową drogami: krajową nr 61, wojewódzkimi nr 621 i nr 631 lub pociągami podmiejskimi relacji Warszawa- Nowy Dwór Mazowiecki. Gminę obsługuje również nowodworski PPKS.
Gmina Wieliszew ze swoimi dużymi zespołami leśnymi, licznymi pomnikami przyrody, stawami, łąkami stanowi oazę ciszy i spokoju z doskonałymi warunkami dla wypoczynku i rekreacji. Teren, na którym położona jest gmina Wieliszew jest w przeważającej części zalesiony, dlatego też 2/3 gminy znajduje się w strefie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Czyste środowisko, liczne zabytki, szlaki turystyczne, plaże Zalewu Zegrzyńskiego, nieskalana cywilizacją przyroda i wiele innych atrakcji sprawiły, że mieszkańcy innych miast coraz częściej przyjeżdżają do Wieliszew odpoczywać, jak również wielu z nich osiada w gminie na stałe.

Mapka gminy Wieliszew

Wieliszew

Opis

Nowe osiedle “Nad Zalewem Zegrzyńskim” w Wieliszewie przy al. Solidarności zostało zaprojektowane z myślą o naszych Klientach mając na uwadze ich potrzeby oraz wygodę.
Osiedle składa się z 28 domów w zabudowie szeregowej oraz 5 domów wolnostojących o następującym metrażu:

dom szeregowy 156,30 m2
dom wolnostojący 150,00 m2

Standard wykończenia

Standard osiedla “Nad Zalewem Zegrzyńskim”

Wizualizacja

 

 

Rzuty mieszkań domów w zabudowie szeregowej

Rzuty mieszkań domów w zabudowie wolnostojącej

PROGRAM OPERACYJNY Inteligenty Rozwój