Budujemy dla przyszłości

SPAWACZ – MONTER

Miejsce pracy: Katowice / Cała Polska
Nr ref.: SM/0714
Zakres obowiązków:

  • Prace spawalnicze przy produkcji konstrukcji stalowych
  • Prace ślusarskie i montażowe w terenie
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Uprawnienia spawalnicze 135 MAG / 111 MMA
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w zawodzie spawacza
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z podaniem nr ref. w tytule na adres e-mail: konstrukcje@budecon.pl

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

PROGRAM OPERACYJNY Inteligenty Rozwój