Budujemy dla przyszłości

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Cała Polska
Nr ref.: IB/0814
Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i organizacja budowy
  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej
  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
  • Zarządzanie pracą podległych brygad
  • Kontrola kosztów prowadzonej budowy
  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem budów
  • Przygotowywanie obmiarów, kalkulacji, kosztorysów
  • Raportowanie do zarządu z postępu prac
  • Uczestnictwo w odbiorach budowy

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski)
  • Wykształcenie wyższe budowlane (budowlane, sanitarne, elektryczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność przedmiarowania i wycen
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, i inne)
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z podaniem nr ref. w tytule na adres e-mail: rekrutacja@budecon.pl

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

PROGRAM OPERACYJNY Inteligenty Rozwój